Eladó egy Ford Transit 2.0 TDCi 350 LWB Trend automata kivitelben. A hosszú tengelytáv és a tágas raktér ideális választássá teszi áruszállításra, vállalkozáshoz vagy napi munkára. A megbízható dízelmotor és az automata váltó kényelmes, gazdaságos használatot biztosít akár hosszabb utakon is. Jól felszerelt, praktikus és strapabíró haszonjármű, amely minden feladatban megállja a helyét.A gépjármű több féle felszereltségben, színben és motorizációban rendelhető. Aktuális készlettel kapcsolatban érdeklődjön személyesen kecskeméti szalonunkban, vagy az alábbi telefonszámon. Használt autóját beszámítjuk! Teljes körű ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket. A képek illusztrációk. A hirdetési ár nem tartalmaz plusz extra felszereltség árakat! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Gera Ferenc +36300964015.
ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, függönylégzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), hátsó oldal légzsák, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, oldallégzsák, riasztó, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, nem dohányzó, rendelhető, szervizkönyv, törzskönyv.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 270 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!