AKÁR A 3%-OS LÍZINGRE IS! 2028/10-IG GYÁRI GARANCIA! Az előző gazdája óvta, szerette, márkaszervizben szervizeltette és újra itt cserélte le egy új Ford Transitra. KÉREM, HOGY A SZEMÉLYES MEGTEKINTÉS ELŐTT TELEFONON EGYEZTESSÜNK IDŐPONTOT, HOGY ELKERÜLJÜK, HOGY ÖNNEK VÁRNIA KELLJEN ÉRTÉKESÍTŐINKRE! Köszönjük! Soós Zoltán +36307202992
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, keveset futott, nem dohányzó, szervizkönyv, törzskönyv, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 57 597 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2023/10 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 166 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!