Az új Ford Puma St-Line. - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egyedi megjelenés, egy igazi városi SUV! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 20% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a gyönyörű Ford Puma még ma az Öné!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, ISOFIX rendszer, könnyűfém felni, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, szervokormány, autóbeszámítás lehetséges, garanciális. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, ISOFIX rendszer.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 785 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 241 kg |
| Csomagtartó: | 456 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!