Eladó egy kiváló állapotú Ford Puma 1.0 EcoBoost mHEV ST-Line automata kivitelben. A takarékos mild hibrid hajtás, a gyors és kényelmes DCT automata váltó, valamint az ST-Line sportos megjelenése igazán élvezetessé teszi a mindennapi vezetést. Tágas, jól felszerelt és dinamikus crossover, amely tökéletes választás városi használatra és hosszabb utakra egyaránt. Modern technika, alacsony fogyasztás és karakteres megjelenés egy csomagban.A gépjármű több féle felszereltségben, színben és motorizációban rendelhető. Aktuális készlettel kapcsolatban érdeklődjön személyesen kecskeméti szalonunkban, vagy az alábbi telefonszámon. Használt autóját beszámítjuk! Teljes körű ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket. A képek illusztrációk. A hirdetési ár nem tartalmaz plusz extra felszereltség árakat! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Gera Ferenc +36300964015.
6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sportfutómű, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 114 kW, 155 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 835 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 293 kg |
| Csomagtartó: | 456 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!