Ford Puma 1.0 EcoBoost mHEV dinamikus 155 lóerős motorral, 7-fokozatú duplakuplungos automataváltóval, ST-Line felszereltséggel és téli csomaggal várja Tulajdonosát a kecskeméti Ford Hovány szalonban. Ha szeretne egy vonzó, dinamikus, kényelmes és jó pakolható városi crossovert, akkor keressen bizalommal! Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt! Meghívom Önt egy személyes találkozóra Kecskemétre, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Várom hívását!Jancsek Krisztián, értékesítő - 06-30/323-2899
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, függönylégzsák, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sportfutómű, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló. Extra felszereltség: 6 hangszóró, érintőkijelző, USB csatlakozó.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 114 kW, 155 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 835 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Saját tömeg: | 1 293 kg |
| Csomagtartó: | 456 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!