A Ford Mustang Mach-E most hatalmas kedvezménnyel elérhető központi készletről, gyorsan elérhető, magas felszereltséggel, több színben és extrázottsággal! A megjelölt ár tartalmazza a 4.000.000 Ft-os állami támogatást!További kérdésekkel, információval, rendeléssel kapcsolatban keresse bizalommal Demény Gábor teljesen elektromos személyautó specialistánkat. +36307260910
6 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, holttér-figyelő rendszer, ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, rádió, sávtartó rendszer, szervokormány, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tolatóradar, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 2 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 197 kW, 268 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 555 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 045 kg |
| Csomagtartó: | 402 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!