10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (10 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, erősítő, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vászontető, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garanciális.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 5038 cm³ |
| Teljesítmény: | 332 kW, 452 LE |
| Kivitel: | Cabrio |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 2 |
| Összsúly: | 2 150 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Cabrio |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 801 kg |
| Csomagtartó: | 310 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!