Új, szalonautó készletről! Eladó Ford Kuga 2.5 Plug-in Hybrid ST Line X felszereltséggel, extrákkal. A megújult, 2,5 literes Plug-in Hybrid hajtás immár 243 LE rendszerteljesítménye erős és gazdaságos. Ideális ingázásokra, ilyenkor akár teljesen elektromosan tehetjük meg a napi munkába járást. Hosszabb utazásokat kompromisszummentesen tehetjük meg hibrid üzemmódban. Belül tágas, kényelmes utastér és modern technológia köztük a legújabb, nagyobb központi kijelző fogadja az utasokat. Extraként többek között Head-Up Display, Adaptív LED fényszóró és téli csomag gondoskodik a kényelemről és biztonságról. A vonzó, merész és egyben praktikus SUV kialakítás, tökéletes választás családoknak is. Szeretettel várjuk Kecskeméten minden érdeklődőt! Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Meghívom Önt egy személyes találkozóra Kecskemétre, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: Jancsek KrisztiánElérhető a következő telefonszámon: 06-30-323-2899
Széria felszereltség: 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), középső kartámasz, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, riasztó, sávtartó rendszer, sportfutómű, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető. Extra felszereltség: 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), középső kartámasz, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 2488 cm³ |
| Teljesítmény: | 112 kW, 152 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 400 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 859 kg |
| Csomagtartó: | 412 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!