Akár készletről is, vagy gyors szállítási idővel. KIEMELT KÉSZLETTISZTÍTÓ KEDVEZMÉNY JÁR AZ UTOLSÓ, ELŐZŐ MODELL ÉVES MODELLEKRE! Ezen vételár már a készlettisztító kedvezménnyel ellátott autókra vonatkozik. Amennyiben lemaradunk a készlettisztítós autókról, 600 000 Ft kedvezményről is lecsúszunk. ÍGY ÉRDEMES MINÉL HAMARABB HÍVNI! Az ár Ford Credit lízing igénybevételével elérhető. Amennyiben nem szeretnénk lízingelni, az ár 190 500 Ft-tal magasabb. Vegyes(kombinált) WLTP hatótáv: akár 380 km Városi WLTP hatótáv: kb. 500 km Autópályás (Extra High) WLTP hatótávot: kb. 270 km. Forduljon hozzám bizalommal! Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), függönylégzsák, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 565 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 008 kg |
| Csomagtartó: | 536 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!