A termelékenységre összpontosítva. Teljesen újratervezve. Továbbfejlesztett rakodótérrel, biztonsággal és következő generációs csatlakoztathatósággal. Ford Transit Courier. A Transit Courier megnövelt méretei 2,91 m3 maximális rakodóteret biztosítanak, ami lehetővé teszi, hogy a padlószinten akár két EUR-raklapnak is jusson hely. Az opcionális fa és gumi padlóburkolat extra tapadást és védelmet nyújt, a LED-izzós raktérlámpáknak köszönhetően pedig a rakomány éjjel-nappal jól látható.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, Hi-Fi, manuális klíma, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), GPS (navigáció), GPS nyomkövető, Hi-Fi, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1498 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 1 965 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 288 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!