Balla István 06 30 409 36 98 Kecskemét, Hovány. Citroen Jumoer L2H2 350 140LE keresi új munkatársát. Magyarországi, valós km-el, teljes raktérburkolattal. Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, Hi-Fi, kikapcsolható légzsák, manuális klíma, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, keveset futott, nem dohányzó, szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 31 890 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2179 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2023/05 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/05 |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 925 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!