Fedezd fel a vezetés új dimenzióját az ÚJ Citroën C5 Aircross-szal!Ha egy SUV-ban keresed a kényelmet, a stílust és a modern technológiát, akkor megtaláltad a tökéletes társad. A C5 Aircross a Citroën legendás rugózási élményét ötvözi egy karakteres, erőt sugárzó megjelenéssel minden út élmény vele, legyen szó városi kanyargásról vagy hétvégi kiruccanásról. Miért fogsz beleszeretni? Páratlan kényelem az Advanced Comfort üléseknek köszönhetően. Tágas utastér családbarát kialakítás. Csendes, sima futás és takarékos motorok. High-tech vezetéstámogató rendszerek, amelyek mindig melletted állnak
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, lejtmenet asszisztens, memóriás vezetőülés, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, lejtmenet asszisztens, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 420 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 874 kg |
| Csomagtartó: | 565 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!