Citroen C3, az egyik legjobb városi autó, magasan felszerelt, alacsony fogyasztás, már az új láncos vezérlésű, rendkívül dinamikus 1.2 PureTech motorral.Az autó a gyári legmagasabb felszereltségen felül tartalmaz egy téli csomagot, ködfényszórót és a gyári alapszíntől eltérő metálfényezést.
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, centrálzár, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, multifunkciós kormánykerék, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, bemutató jármű, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, garantált km futás, keveset futott, törzskönyv.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 620 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Saját tömeg: | 1 151 kg |
| Csomagtartó: | 310 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!