A Citroën Berlingo M furgon 100 lóerős változata megbízható és sokoldalú partner lehet mindennapi munkájában. Az autó azonnal elérhető, kedvező finanszírozási lehetőségekkel és garanciával. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Vegye fel velünk a kapcsolatot! Rakozov Krisztián +36-30/77-96-486
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, fedélzeti komputer, Hi-Fi, immobiliser, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, garanciális, nem dohányzó, rendelhető, szervizkönyv, törzskönyv. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), Hi-Fi, rádiós magnó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 75 kW, 102 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 1 985 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 395 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!