Eladó 2024-es évjáratú BMW X5 XDrive 40d. Az autó magyarországi forgalomba helyezésű és végig márkakereskedésben szervizelt. Az alap felüli extrák: M Sport csomag (M sport kipufogó, 22-os keréktárcsa, Adaptív légrugózás, M sport fék, kék, Iconic Glow vesék, Shadow line lámpák, M design biztonsági övek, M antracit tetőkárpit, M shadow tetősín, M karbon belső díszítőelem), Utazó csomag (Panoráma tető, napfényvédő rolók), Innovációs csomag (Driving assistant, Parkoló asszisztens, Harman Kardon hifi rendszer, Live cockpit, gesztus vezérlés), Komfort csomag (pohártartó hőtárolóval, Ülésfűtés első-hátsó ülések), Komfort plusz csomag (Soft close, akusztikus üvegezés, hővédő üvegezés, aktív ülésszellőztetés, komfort ülések, 4 zónás klíma, illatvariációk), Service Inclusive csomag 5év/100.000km. Az autó nyílt lízingre lett vásárolva, ezért áfa visszaigényelhető a vételárból. A tájékoztatás nem teljeskörű, részletekért érdeklődjön telefonon vagy személyesen! Büki Bence 0630/994-37-79
360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ADS (adaptív lengéscsillapító), ajtószervó, állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bekanyarodási segédfény, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kiegészítő fényszóró, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, riasztó, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető (napfénytető), utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 70 105 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2993 cm³ |
| Teljesítmény: | 259 kW, 352 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2024/07 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 985 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2028/07 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 315 kg |
| Csomagtartó: | 650 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!